Me kapele karrocieri
Me xhakete milioneri
Endacak si cigan
E ka shpirtin, shpirt xhanan

Te gjithe cunat me shikojne
You pelqen te me ngacmojne
Po une mendjen e kam mbledhur
Djalin tim une e kam zgjedhur

O mor cuna gjithe sa jeni
Ku e keni hallin une e di
Po kam frike se hallin nuk ma dini
Si hirushja ne perralla
Kam dhe une nje djale qe me pelqen
Kam dhe une nje djale qe ma do zemra

134 vezhgime te kesaj faqe!
Vleresoni kete kenge
Asnje koment.
Kendi I Reklamave
Correct  |  Mail  |  Print  |  Vote

Me Kapele Karrocieri Lyrics

Rovena Stefa – Me Kapele Karrocieri Lyrics