Rovena Stefa - Burr Te Martuar Dashurova lyrics | LyricsFreak
Correct  |  Mail  |  Print  |  Vote

Burr Te Martuar Dashurova Lyrics

Rovena Stefa – Burr Te Martuar Dashurova Lyrics

Desh m'ra qielli permbi koke
You rrezova e rash n'toke
Kur kuptova se ti m'ke rrejt
Un e mjera kam besu
Paske qen me fmi e gru
Kjo dashni më, më kushtoi shtrenjt

Ref... (2)
Një grua me mallkoi
Burrin e vet kërkoi
N'at çast kuptova
Burre te martuar une dashurova

Nje fëmij n'telefon
Mua morri nje nat vone
Dua babin ne shpi te vij
I thash që e kam kuptu
Paske pas fëmij dhe gru
Ik prej meje, familje ke

Ref... (2)
Një grua me mallkoi
Burrin e vet kërkoi
N'at çast kuptova
Burre te martuar une dashurova

Ref... (2)
Një grua me mallkoi
Burrin e vet kërkoi
N'at çast kuptova
Burre te martuar une dashurova
Share lyrics
×

Burr Te Martuar Dashurova comments

More Rovena Stefa lyrics