Ne dasmen time, ti zemra ime
Eja e mos ngurro
Don qe tВ'na ndajne bashke nuk na lane
Trego se ende me do

Eja ne dasem eja, une te pres tek dera
Dhe nese pyet per ty dikush
Do te them se je krusht

Bini o ju tupana hallin o kush ma din
Ate qe e desha une sod e kam karrshi
Bini o ju tupana bini o veq per mua
Ate qe e desha une sod sВ'kam drejt ta dua.
Correct  |  Mail  |  Print  |  Vote

Dasma Lyrics

Rovena Stefa – Dasma Lyrics

Ne dasmen time, ti zemra ime
Eja e mos ngurro
Don qe tВ'na ndajne bashke nuk na lane
Trego se ende me do

Eja ne dasem eja, une te pres tek dera
Dhe nese pyet per ty dikush
Do te them se je krusht

Bini o ju tupana hallin o kush ma din
Ate qe e desha une sod e kam karrshi
Bini o ju tupana bini o veq per mua
Ate qe e desha une sod sВ'kam drejt ta dua.