Hajde Zemer
Sa kohe me ty
Nga hera e pare
Dhe vjen nje dite
Jetojme te ndare

Nuk mund te kerkoj me shum
Vetem nje sekond me teper
Te ta them se vetem une
Te dua si asnje tjeter

Hajde zemлare rri dhe pak
Mos me lerл pa thene nje fjalл
Pse me ben te ndihem m'faj
Nuk e meritoj aspak

A kan kuptim
Fjalet e mia
Sot une kam frike
Sikur ta dija

Nuk mund te kerkoj me shum
Vetem nje sekond me teper
Te ta them se vetem une
Te dua si asnje tjete
Correct  |  Mail  |  Print  |  Vote

Hajde Zemer Lyrics

Ryva Kajtazi – Hajde Zemer Lyrics

More Ryva Kajtazi lyrics