West Side Family - Hou Cike lyrics | LyricsFreak
Correct  |  Mail  |  Print  |  Vote

Hou Cike Lyrics

West Side Family – Hou Cike Lyrics

Sot ?sht? festa
Un? I kam 2 ftesa
Je dhe ti baby I bukur
Me t? gjitha te v?rtetat
Me gjith? qe dua shum?,
Nate me ty ta kaloj
Te shikoj, te veshtroj
Asnj? fjale nuk po guxoj

Se ti di te vesh ne faj vet?m me 1 shikim
Je ne qend?are te vemendjes, je shpirti I'm
Qe te ka krijuar zoti nga enderrat e mia hou
Mendet e mia mi shkaterroi fantazia
Ty te kem nj? nate, nj? mij? nete me ke vajz? do
Shpirti I'm shum? te do, trupi I'm te deshiron
Me shum? me shton kureshtjen kur ftohte me refuzon
Me bisht te syrit me shikon, pa hormonet mi harbon
Eh, te dua shum?, po t? pyes a me do ti?
Qe rimelin te ta heq, buzekuqin te ta fshij
Pastaj un? e ti, nate e gjat? ne nj? shtrat
Duke I zbuluar nj?ri-tjetrin te fshehtat tona pak nga pak
Drita qetesin ta thyente
D?shir? e ndonj? britme

(Ref)
Oh ?ike ?ike luje nga nj? ?iki?š
Oh luje belin ?ike nga nj? ?iki?š
Oh ?ike ?ike luje belin ?ike
Oh nga nj? ?iki?š

Sa me p?lqen, m?nyra seksi ti kercen
Sa me p?lqen m?nyra jote si defren
Sa me p?lqen se si rripin ti e nxjerr
Sa me p?lqen mua

Ca I p?lqen k?saj ?ike?

M?nyra, venger njer?zit? I shikon
M?nyra jote s*** tangat expozon
Floket e tu te gjata qe me eren ngaterrohen
Nj? mij? fantazi me ty flene edhe zgjohen

Hou

Ti e di sa do doja te te kisha
I fshehte ne dhomen t?nde I padukshem te isha
Oh kemisha, me gjunjet e prisha
Dhe mbulesa jote e fundit te kalonte n?p?are gishta
Po kur me kalon af?are, oh sa shum? me turbullon
Me shkakton emocion, ?do hormon ma ngacmon
Duket beli yt I holle shum? eksravagante
Sillesh arrogante p?are te qen? interesante
Por ndryshe me shfaqesh or?t e vona kur defrehesh
Nga pasjonet e ethshme ti shpirti I'm rrembehesh
Psheretima oh nga zjarri yt me dilte ohooo... ?ike ?ike
Oh ?ike ?ike
Share lyrics
×

Hou Cike comments