Ne Mua zgjohet emocion
Kur tkam pran kur vallzon
Zemra ritmin e shpejton
Nuk ndalon jo ndalon
Kur me prek me qon mbi re
Sa magji te madhe ke
Me mban fort dhe me shtrengon
Sa lart me qon

Ref.
Ndjehem Hot Hot pran teje
Me ben Hot Hot sa do te fluturoj
Rri afer meje se sa Hot jom ti ndjeje

Do te luaj do te vazhdoj
Dhe nga duart sdo te leshoj
Ti me ben te kem ndjesi
Sikur kam lind perseri
Kur me prek me qon mbi re
Sa magji te madhe ke
Me mban fort dhe me shtrengon
Sa lart me qon

Ref x3
Ndjehem Hot Hot pran teje
Me ben Hot Hot sa do te fluturoj
Rri afer meje se sa Hot jom ti ndjeje
Correct  |  Mail  |  Print  |  Vote

Hot Lyrics

Kaltrina Selimi – Hot Lyrics

More Kaltrina Selimi lyrics